O nas

O nas

Jeśli do nas trafiłeś, to pewnie tak jak my najbardziej cenicie teledyski ślubne odbiegające od utartego schematu klasycznych „ślubniaków” 🙂 Filmowania ślubów uczyliśmy się w Australii gdzie klimat i charakter całego dnia nieco różni się od tego w Polsce i dlatego właśnie, trochę tego luźniejszego podejścia widoczne jest w naszych filmach. Zapraszamy Cię serdecznie do sekcji „portfolio” i jeśli ta estetyka Ci się podoba, to chętnie zostaniemy Twoimi filmowcami ślubnymi! Jeśli natomiast wpisywałeś hasło w wyszukiwarkę „kamerzysta weselny” i tak naprawdę nie interesuje Cię jak dziś wygladają nowoczesne filmy ślubne, tylko chcesz żeby ktoś nakręcił Wasz ślub to… daj się przekonać, że można inaczej, LEPIEJ! Doskonały film ślubny to taki który pokazuje ludzi, ich emocje a nie skupia się na przedmiotach jak podwiązka czy butelka perfum. To jest Wasz wielki dzień a my postaramy się być jego dyskretną częścią i nakręcić dla Was wspaniały, nowoczesny film ślubny.

images images
images

Jak wygląda współpraca z nami

 1. images

  Świetna wiadomość! Wasz termin mamy wolny!

  Spotykamy się na podspianie umowy lub umawiamy na video rozmowę przez Skype/messenger itp. Porozawiamy o Waszym ślubie i filmie, podpiszemy umowę i wpłacacie 400 zł zadatku. Od teraz termin jest zarezerwowany dla Was i oficjalnie jesteśmy Waszymi filmowcami ślubnymi! :)

  01
 2. images

  Kilka dni przed ślubem...

  Zadzwonimy do Was, wspólnie ustalimy optymalny plan Waszego wielkiego dnia ślubu i wesela. Zrobimy to mądrze – uwzględniając oczywiście fotografa. Prześlemy Wam też ankietę preferencji filmowych tak abyśmy jeszcze raz ustalili co lubicie w filmach ślubnych a czego nie, po to, żeby film przerósł Wasze oczekiwania.

  02
 3. images

  W dniu ślubu

  Wiecie doskonale co dziś się będzie działo bo ustaliliśmy to kilka dni wcześniej. Dzięki swojemu doświadczeniu służymy radą tak abyście unikneli prostych wpadek spowodowanych stresem... A właśnie, dzięki naszym charakterom i sposobie pracy, stresu nie będzie prawie wcale! ;)

  03
 4. images

  W kilka dni po ślubie

  Gdy emocje już opadną, a Wy dojdziecie po tym wszystkim do siebie, to w parę dni po ślubie wpłacacie 1wszą ratę w wysokości 1500 zł. Jeśli w międzyczasie zdecydowaliście się, że chętnie widzielibyście też nasze kamery na sesji plenerowej jaką organizujecie z fotografem, to po prostu dajcie nam znać! Jeszcze przecież wszystko można zorganizować:)

  04
 5. images

  Około 120 dni po ślubie

  Mniej więcej tyle czasu potrzebujemy, aby przygotować Wam pierwszą wersję filmu i teledysku. Wtedy właśnie płacicie 2gą ratę - pozostałą część kwoty za Wasz film. Proste i uczciwe zasady, w to wierzymy i tak działamy! Oczywiście macie mozliwość zgłoszenia poprawek do filmu i teledysku. W końcu pamiątki na całe życie muszą być idealne!

  05